Hakkımızda Baskı Türleri Referanslar Hesap Numaraları İletişim
Instagram

Baskı Türleri

Baskı öncesinde renk seçiminizi bize belirtmek üzere aşağıdaki kartelalardan yararlanabilirsiniz.

Pantone Renk Kataloğu (Kartelası)
CMYK Renk Kataloğu (Kartelası)

 

Promosyon Ürünlerinde Baskı Türleri

Promosyon ürünleri logonuzla anlam kazanan ürünler olduğu için bu ürünlerde en önemli kriterlerden biri de ürüne yapılacak baskı ve kullanılacak baskı yöntemidir.

Seçeceğiniz ürüne yapılacak baskı, logonuzu en iyi şekilde yansıtmalı ki ürünleriniz müşterilerinizde anlam kazansın, markanız iyi hatırlansın. Mislina Promosyon olarak geniş baskı seçeneklerimizle tercih ettiğiniz ürüne en uygun olacak baskı seçeneğini uyguluyor ve sizlere teslim ediyoruz. İsteğinize göre baskı öncesinde numune çalışmanızı yaparak, final ürünü görmenizi sağlıyoruz ve kafanızda soru işareti bırakmıyoruz.

 

Materyale Göre Baskı Türü Seçimi

Bizim için önemli olan ürettiğimiz ürünün müşterimizin yüzünde gülücük oluşturması, markanıza kalıcı değerler kazandırmasıdır. Bu nedenle seçtiğiniz üründe kullanılan materyale ve rengine göre en uygun baskı türü ve rengini sizler için sunuyoruz. Örneğin metal ürünlerde kalıcılığı garanti olduğu için lazer baskıyı öneriyoruz, bu sayede markanız müşterinizde kalıcı bir yer kazanıyor. Ahşap ve plastik ürünlerde UV baskı ve tampon baskı alternatifini sunarak, logonuzun renklerini ön plana çıkarıyoruz. Siz ürününüzü seçin, biz baskı alternatiflerinizi üretelim.

 

Kurtköy Mah. Kehribar Sk. No:4E Pendik / İST. (Sabiha Gökçen Havalimanı yanı) Sorularınız için arayın 0 216 482 91 86