Hakkımızda Baskı Türleri Referanslar Hesap Numaraları İletişim
Instagram

Hakkımızda

Firmamız 2009 yılında promosyon ürünleri alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Promosyon sektörünün markanızı tanıtımda etkisini biliyoruz, markanızı önemsiyoruz ve bu bilinçle markanıza en uygun ve sizi en iyi şekilde hafızalara kazıyacak ürünleri kaliteli hizmet – uygun fiyat anlayışıyla sizlere sunuyoruz. Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkemiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden bize katılan müşterilerimize en etkili tanıtım ürünlerini sunuyoruz.

 

Markanıza Değer Veriyoruz…

Promosyon ürünlerinde en ucuzu olsun, logo baskımız olsun anlayışı değil, logomuz en iyi yerlerde olsun anlayışıyla ilerliyoruz. Firma logonuzun basılı olduğu ürünlerin en kaliteli ve en ilgi çekici olanlarını sizlere sunuyoruz ki markanız akıllara kötü kazınmasın istiyoruz. Yüzlerce çeşit ürünümüzü renk seçenekleriyle sizlere sunarak, firmanız için en uygun olan ürünü, en uyumlu rengi ve en şık baskı seçeneğini seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

Hızlı Çözüm Üretiyoruz…

Çalışma esnasında bizi ilgilendiren mesai saatlerimiz değil, müşteriye üretilen çözümdür. Acil promosyon ürünü ihtiyaçlarınızda hızlı çözüm seçeneklerimizle sizlerleyiz. İhtiyaçlarınızı belirleriz, tasarımlarınız hazırlanır ve ürünleriniz belirttiğiniz güne yetiştirilmek üzere üretime girer…

 

Müşteri Memnuniyeti

Bizi daima ileriye taşıyan en önemli unsurun müşterilerimizle kurduğumuz samimi ve dürüst ortaklık olduğunu biliyoruz. Bunun bilinciyle çalıştığımız firmalarla bütünleşerek onların tüm ihtiyaçlarında yanlarında olur, çözümler üretiriz.

 

Birlikte Gelişiyoruz…

Firmamız çalıştığı tüm kurumlarla bütünlük içinde çalışmaktadır, tüm ürün geliştirme çalışmalarımızda müşterilerimizi dikkate alıyor, onlar için yeni ürünleri portföyümüze ekliyoruz. Yeniliğe açık olmamız ve geniş üretim – baskı ağımız sayesinde sunduğumuz özel çözümler yeni yapacağımız işlerde bize ışık olmaktadır.

 

Aramıza Katılın…

Müşterilerimizin mutluluğunu gördükçe  bu işi heyecanla yapıyoruz ve sizleri de en kısa zamanda mutlu müşterilerimiz arasında görmek istiyoruz. Siz de firmanızın promosyon ürünleri adına tüm ihtiyaçları için bizimle iletişim kurun, size özel alternatifler belirleyelim, yeniliğin takipçisi olun.

Arayın;


0216 482 91 86 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişim kurabilir, tüm ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Uğrayın;
Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Mustafa Akyol Sokak Belde İş Merkezi No:3/142 Pendik / İSTANBUL

 

Uğrayalım; : )

Promosyon ürünü ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçerek toplantı talebinde bulunabilirsiniz. Bize bildireceğiniz ürünler ve sizin için üreteceğimiz çözümlerle birlikte sizi yerinizde ziyaret ederek ihtiyaçlarınıza cevap vermekten memnuniyet duyarız…

Kurtköy Mah. Kehribar Sk. No:4E Pendik / İST. (Sabiha Gökçen Havalimanı yanı) Sorularınız için arayın 0 216 482 91 86